052-8572523 קובי ראובני

   

בתים למכירה ביפו - זוהי יפו, ילדה, זוהי יפו

העיר יפו, תאומתה הסיאמית של תל אביב, ובכ"ז, מבחינת אופיין, הן שונות כרחוק מערב ממזרח. בעוד מרבית הבתים למכירה ביפו הם בסגנון מעט יותר קלאסי ושמרני, הבתים בתל אביב, אשר חרטה על דגלה את הקונטיננטליות והגלובליות, ויותר מכל, היא הייתה רוצה לדמות ל-NY, מעוצבים בסגנון התואם את הצהרת הכוונות. אם עד לפני כמה עשורים, בתים למכירה ביפו היו חורבות מטות לנפול ונזקקו לשיפוץ יסודי, כיום, בשל תנופת הבינוי והחידוש, משרדי נדל"ן בוטיק בולטים, כמו פרופיליו, מעורבים במכירה ובהשכרת נכסים בעיר, והעיר יפו הפכה לאחד האזורים האטרקטיביים ביותר בארץ מבחינה נדל"נית.

 

בתים למכירה ביפו - כשהאופי משתלב בעיצוב

 

אין ספק כי הבתים ביפו בולטים בייחודם. רובם, שומרים על אופיים המיוחד, והצביון הכללי השורה על העיר ורחובותיה הוא של נינוחות אצילית ובטוחה בעצמה, שמאחוריה אינספור שנים וסיפורים. בתי האבן הבנויים בסגנון ערבי, התקרות הגבוהות, הרצפות הצבעוניות, כל אלה זכו, בזכות העניין החדש שמגלים צעירים ביפו, לעדנה מחודשת. המגמה החדשה, של הפיכת שכונות מגורים ישנות ואיכותיות לשכונות צעירות, בהן גרים זוגות ומשפחות, וצחוקם של ילדים שוב מתגלגל בין אבני המדרכות המרוצפות.

 

האספקט הנדל"ני

 

גם מהאספקט הפיננסי / נדל"ני, בתים למכירה ביפו נחשבים להשקעה מבטיחה, אשר עולה בהתמדה ועתידה להחזיר את ערכה תוך זמן קצר מאד, במיוחד לאור מגמת חידוש שכונות ישנות. ראינו את זה קורה במושבה הגרמנית שבחיפה, בירושלים, בדרום תל אביב ובאזורים רבים נוספים. השילוב בין חדש לישן הוא שילוב מבטיח, אשר כבר שמענו עליו רבות, אבל עדיין לא התחלנו אפילו לחוש את קצה קצהו של האפקט שלו על הנדל"ן הישראלי ונדל"ן ביפו בפרט. ברור לנו, כי בשל הצורך של זוגות צעירים בדירות מתאימות, תחול תזוזה בשוק הנדל"ן, כשכל שכבה של משפרי דיור נעה למעלה ומפנה את מקומה לשכבה שמצויה מתחתיה. שוק הנדל"ן בפריחה כרגע, וזה מתבטא באופן ברור ביותר במיוחד בערים ובשכונות המחודשות, כך שאם חלמתם על בית ביפו, אין זמן טוב יותר מההווה כדי להגשים את חלומכם!

 

בתים למכירה ביפו | שוש מעוז אריה