052-8572523 קובי ראובני

   

דירות בתל אביב - מעוז נעורי הנצח

תל אביב, ניו יורק של המזרח התיכון, מה לא נכתב, נאמר והושר על העיר חסרת המנוח הזו? שהיא מתחדשת בכל עת? שהיא ממציאה את עצמה בכל יום מחדש? כי דירות בתל אביב מאפשרות לכם לחיות את החיים במלוא עוצמתם? הכל נכון, והרבה יותר מכך. בעוד ערים אחרות משתהות, בודקות, פוסחות על שני הסעיפים, תל אביב שועטת במלוא המרץ קדימה, כמו גל ענק הסוחף את כל העומד בדרכו. זה לא מפתיע, כי דירות בתל אביב, כמו במתחם נוגה, מלאות בצעירים שעלו אליה לרגל מכל רחבי הארץ, בשל הקסם הסוחף שלה ויכולתה ללבוש כל אופי שתרצה. בצד שכונותיה הוותיקות, מוקמות שכונות חדשות, כאשר משרדי נדל"ן בוטיק המתמחים באזור תל אביב וסביבותיה, כמו פרופיליו, הם אלה ההופכים את המגורים בה לאפשריים.

 

דירות בתל אביב - העיר הלבנה, העיר האדומה

 

תל אביב, העיר העברית הראשונה, כיום דומה הרבה יותר לערים מתקדמות בחו"ל, מאשר לשאר הערים בארץ. ראייתם מרחיקת הלכת של ראשי הערים שהנהיגו אותה, כיוונה אותה לכיוון הכלל-עולמי. כעיר גדולה, היא מתנהלת בהתאם, כשדירות בה אינן עומדות ריקות והשאיפה של הצעירים היא לגור ככל האפשר קרוב למרכז העיר. שוק הנדל"ן בה, אף הוא קשוח למדי, ועל כל דירה או בית המוצעים למכירה, ישנם עשרות קופצים שישמחו להעתיק את מגוריהם לעיר התוססת ביותר בישראל.

 

האספקט הנדל"ני של תל אביב

 

ערכן של דירות בתל אביב עולה כל הזמן. אם בשל התדמית החיה והערנית שלה, ואם בשל היותה המרכז במלוא מרכזיותו - מקומות העבודה, אפשרויות הבילוי והרב-גוניות שלה. להיות תל אביבי זה לא רק סטטוס, זה סטייט אוף מיינד, ואין ספק שעבור צעירים רבים, מגורים בעיר מהווה סוג של הגשמת חלום. שכונות ותיקות, כמו דרום תל אביב, עוברות בשנים האחרונות מתיחת פנים אדריכלית, שהופכת אותן לאטרקטיביות יותר לצעירים, לבעלי העסקים ולמשקיעים, ונראה כי אין סוף לפנים של העיר, כפי שהן מתגלות בכל חידוש כזה.

 

דירות בתל אביב | פרופיליו