052-8572523 קובי ראובני

   

מתחם נוגה – התחדשות הדרגתית

 

מתחם נגההתחדשות עירונית בדרך כלל מתרחשת בצורה איטית, בניין ועוד בניין ואט אט האזור כולו לובש פנים חדשות. ההתחדשות במתחם נוגה ביפו איטית אפילו יותר ועוברת דרך שימור המרחב והפיכתו למקום טוב יותר. הצוות המקצועי של חברת פרופיליו מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על מתחם נוגה.

 

שוק הנדל"ן בתל אביב-יפו

שוק הנדל"ן בתל אביב וסביבתה חווה עליות מחירים משמעותיות בשנים האחרונות. המחירים בתל אביב מטפסים לשמיים, אבל גם באזורים הסובבים אותה המחירים עולים. בגלל עליית המחירים המסיבית גוברת ההתעניינות במקומות שנחשבו מוזנחים ושוליים יותר- אחד המקומות האלה היא העיר יפו. במשך שנים נחשבה יפו לאחותה המוזנחת של תל אביב. כבר בשנת 1949 התאחדו הערים תחת עירייה משותפת, אך העירייה בחרה להשקיע בעיקר בתל אביב במהלך השנים. בשנים האחרונות חילחלה ההבנה שיש להשקיע גם ביפו ומחירי הנדל"ן בעיר החלו לעלות.

 

איפה ממוקם מתחם נוגה?

מתחם נוגה נמצא בין מרובע הרחובות, סלמה בדרום, אליפלט במזרח, אילת בצפון ושדרות ירושלים במערב ותופס מיקום אסטרטגי בין מתחם התחנה מצפון ושוק הפשפשים מדרום. בתחילה פסחה על המתחם ההתחדשות העירונית ומחירי הדירות בו נשארו במחיר סביר יחסית, אך בהמשך השתנתה המגמה.

 

התחדשות הדרגתית

ההתחדשות במתחם הייתה איטית יחסית כיוון שהעירייה לא התערבה באופן פעיל בתהליך. התהליך התרחש באופן הדרגתי כאשר בעלי עסקים שונים החלו לפעול במתחם ואט אט עלתה גם ההתעניינות בנדל"ן למגורים.

 

דירות להשקעה ולמגורים

האווירה הידידותית ומחירי השכירות הנמוכים יחסית משכו לשכונה יוצרים צעירים שהפכו את השכונה למתחם אמנים. גלריות, סטודיות, בוטיקים שונים וכמובן בתי קפה נפתחו במקום והמחירים החלו לעלות. כיום תוכלו לרכוש דירות במחירים שונים להשקעה או למגורים בשכונה נחמדה ובסביבה מאירת פנים.

 

דירה לדוגמה

דירה לדוגמה במתחם מוצעת על ידי חברת פרופיליו, שמתמחה בנכסי יוקרה ביפו ותל אביב ומקפידה להעניק שירות מקצועי הכולל ליווי צמוד. הדירה משתרעת על שטח של 200 מ"ר וכוללת 4 חדרי שינה, סלון רחב ידיים, 2 חדרי רחצה, שירותי אורחים, מחסן, חנייה ומרפסת היקפית. מתחם נוגה כולל דירות שונות שעברו תהליך של שיקום ושימור והפכו לבית מודרני לכל דבר בתוך מעטפת מיוחדת בעלת ניחוח עתיק. גם הדירה הזו עברה תהליך דומה, שהופך אותה לדירה ייחודית.